РЕСТОРАН

Ресторан «Щілін» в Яцьках

Вишуканий ресторан під Києвом

Східні люди славляться своєю гостинністю - це стосується і кавказців, і монголів, і арабських народів. А прийом дорогих гостей завжди супроводжується тривалим і рясним столованье! Різноманітна і чесна кухня східних народів традиційно користується популярністю по всьому світу, а у нас, країнах СНД - і поготів. Ось і на нашій базі відпочинку розташований гостинний ресторан під Києвом, що пропонує широкий асортимент страв монгольської, азербайджанської, грузинської, узбецької і нашої рідної української кухні. У нас можна замовити ресторан на весілля - ми влаштуємо формене бенкет, і зробимо все, щоб у вас залишилися позитивні і багаті спогади про «Щілин».

Наш ресторан за Васильковом: екзотичний куточок приміського туризму

Чим відрізняється наш ресторан під Києвом від десятків подібних йому? Перш за все, це комплексність. Ресторан «Щілин» існує не сам по собі - він частина великої бази відпочинку, де кожному знайдеться заняття до душі - рибалка, кінний спорт, зелений туризм, східні бенкету в ресторані за Васильковом. Крім того, наша кухня автентична і поєднує в собі кулінарні традиції і якісні продукти - монгольська ситність, грузинська пряність, азербайджанська солодкість - все це «схоплено» нашими майстерними кухарями. У нашому ресторані в Яцьках ми враховуємо кожну деталь, це стосується як і гостинних інтер'єрів, так і рівня обслуговування - для нас важливе думка кожного клієнта. Їжте і пийте від душі в нашому ресторані під Києвом «Щілин», запрошуйте рідних і близьких, і ми зробимо все, щоб відвідування нашого туристичного комплексу залишилося в приємних спогадах. Замовити ресторан в Яцьках - це завжди гарна ідея для святкування, ви порадуєте рідних і близьких вам людей. Чесні ціни і швидке обслуговування - ось наші пріоритети.

Ми також пропонуємо в розпорядження наших гостей коптильні для м'яса та риби - в них баранина, телятина і свіжа риба перетворюються на витвір кулінарного мистецтва. Для того, щоб перейнятися зеленим туризмом, ви можете як привезти м'ясо з собою і закоптити його відпочинку під відкритим небом, так і замовити у нас найсвіжіше м'ясо - баранину, курятину, свинину та ін. Окремо варто виділити баранину - її ми поставляємо з екологічної міні-ферми, тому вона відрізняється вкрай високому якістю. Крім того, ви можете купити у нас дрова для смаження багать (80 грн за одну сітку).

М'ясо баранини на каменях - монгольський бенкет на природі

Вартість: 900 грн / 1 кг
Для замовлення на трьох людей телефонуйте за день!

У нас можна замовити ресторан на весілля під Києвом

У нашому ресторані «Щілин» можна як затишно посидіти в невеликій компанії або удвох, так і посвяткувати з розмахом, наприклад, замовити ресторан на весілля за Васильковом, провести банкет або день народження. Ми організуємо все на високому рівні, враховуючи всі ваші побажання і зауваження. Східна весілля або банкет - це оригінальний спосіб зустріти свято з усіма тими, хто вам доріг і близький або повеселитися з співробітниками на корпоративі.

Ресторан за Васильковом «Щілин»: для гурманів і просто любителів смачно поїсти

Занурюючись в східну атмосферу нашого містечка юрт, ви відпочинете, забудете про побутові проблеми, опинитеся в світі верхової їзди, зеленої природи, вишуканої кухні. Відвідавши наш східний ресторан під Києвом, ви зможете по достоїнству оцінити майстерність наших кухарів та різноманітність східного меню. Якісний сервіс і привабливий інтер'єр доповнить позитивні враження від візиту! Замовити ресторан за Васильковом - відмінне рішення для банкетів і весілля.

up