База відпочинку під києвом

Заміський комплекс під Києвом «Щілін»

Комфортний відпочинок за Києвом

Поєднуючи східну екзотику з традиційною красою рідної української природи, база відпочинку під Києвом «Щілін» (Shchilin) ​​пропонує незабутній відпочинок та якісний сервіс для всіх, хто хоче відпочити від міської суєтності та провести час на свіжому повітрі. Широкий асортимент послуг – від риболовлі до кінного спорту не дасть занудьгувати тим, хто хоче активно відпочити і скинути з себе втому побутового життя. Тих, хто хоче екзотичної родзинки, чекають автентичні монгольські юрти зі зручностями, а також східна кухня від шеф-кухаря. Відпочинок під Києвом від «Щілін» – це, перш за все, цілісний і приємний досвід, який запам'ятатися на все літо.

Що особливо в нашій базі відпочинку під Києвом?

Перш за все, наша база відпочинку під Києвом відрізняється мальовничістю – вона розташована в одному з найкрасивіших куточків для зеленого туризму в Україні, де природа радує око, а чиста вода вабить скупатися або порибалити. Але «Щілін» не обмежується тільки зеленим відпочинком – цілком сучасний заміський комплекс під Києвом пропонує й інші, більш світські розваги, на кшталт покеру, ресторану, стабільного Wi-Fi на території нашої бази відпочинку в Яцьках. Тому сюди можна приїжджати великими компаніями, проводити весілля та корпоративи – для всіх знайдеться захоплююча розвага, а ввічливий персонал подбає, щоб гості ні в чому не мали потреби. У нашому заміському комплексом під Києвом кожен знайде для себе щось цікаве.

Відпочинок під Києвом – кінний спорт, уявлення

Кінноспортивний клуб «Сілін», який знаходиться на території нашої бази відпочинку в Україні, проводить уроки їзди на конях під керівництвом титулованих спортсменів, учасників кінних змагань. Ви також зможете зробити кінний променад на природі, а за попередньою домовленістю – взяти участь в шоу або лицарському турнірі. Заїхавши в наше монгольське містечко під Києвом, ви відчуєте справжню благодать, яка буває тільки на природі!

Наше

МЕНЮ

up